,

همه چیز درباره مراکز خرید و بازارهای کیش (قسمت دوم)

مراکز خرید کیش

در قسمت دوم مقاله مراکز خرید و بازارهای کیش به ادامه معرفی این بازارها می‌پردازیم. تور کیش بدون بازدید از این مراکز خرید قطعا جیزی کم دارد. پس اگر قسمت اول این مقاله را مطالعه کرده‌اید؛ برای مطالعه قسمت دوم آن با ما همراه شوید.

مراکز خرید کیش

در قسمت اول مقاله مراکز خرید کیش ،  9 مرکز خرید را به شما معرفی کردیم. در این قسمت نیز علاوه بر معرفی مراکز خرید دیگر، سری هم به بازارهای محلی کیش می‌زنیم.

مرکز خرید پدیده کیش از گسترده‌ترین مراکز خرید جزیره است. این مرکز خرید در مجاورت رستوران پدیده شاندیز کیش و در جاده جهان واقع شده است. این مرکز خرید علاوه بر تنوع بالای محصولات، برنامه‌های تفریحی جذابی را در طول روز برای مسافران تدارک دیده و به همین جهت می‌تواند محلی سرگرم‌کننده برای تمام اعضای خانواده باشد. همچنین در این مرکز می‌توانید اقدام به خرید مواد غذایی و مکمل‌های غذایی مختلف کنید.

مرکز خرید پدیده کیش

مرکز خرید پدیده کیش

 

مرکز خرید دامون تنها یک مرکز خرید نیست. بلکه شامل مجموعه متنوعی از امکانات تفریحی، رستوران و خرید است. شما در این مرکز خرید علاوه بر دسترسی به محصولات متنوع، می‌توانید از سوپرمارکت 24 ساعته و فودکورت آن استفاده کنید. همچنین تجربه اسکیت روی یخ و شبیه‌ساز پرواز، از تفریحاتی است که در این مرکز خرید وجود دارد. برای رفتن به این مرکز خرید باید سری به بلوار ایران بزنید.

مرکز خرید دامون

مرکز خرید دامون

 

بازار دیپلمات سومین مورد از مراکز خرید کیش است؛ که توصیه می‌کنیم برای خرید پوشاک مردانه به آن مراجعه کنید. این بازار تنوع جنسی خوبی دارد و جنس های چینی، تایلندی و ترک را در آن می‌توانید پیدا کنید. مرکز خرید دیپلمات را می‌توان از جمله مراکز خرید با قیمت مناسب در جزیره کیش دانست.

بازار دیپلمات

بازار دیپلمات

حتی آنهایی که به کیش سفر نکرده‌اند؛ به احتمال زیاد نام مرکز خرید سارینای کیش را شنیده‌اند. سارینا کیش 1 مانند اغلب مراکز خرید بزرگ کیش در ساحل شرقی جزیره واقع شده است. به همین دلیل در نزدیکی سایر مراکز خرید، هتل‌ها و ساحل است. این مرکز خرید بزرگ و متنوع را به کسانی که می‌خواهند خریدی آرام و بی‌دغدغه در طول تور کیش داشته باشند، پیشنهاد می‌کنیم. مرکز خرید سارینا دارای شعبه دومی نیز هست؛ که هنوز به طور کامل فعال نشده است.

بازار پارس خلیج یکی دیگر از مراکز خرید جزیره کیش است؛ که در تور کیش لحظه آخری می توانید به آن سر بزنید. این بازار نیز در زمره مراکز خرید قدیمی کیش محسوب می‌شود. بازار پارس خلیج در سال 1370 در یک طبقه تاسیس شده است. تنوع محصولات در این بازار کامل بوده و از جمله بازارهایی است که اگر به صورت موردی می‌خواهید به مراکز خرید سر بزنید، آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. قیمت مناسب یکی دیگر از ویژگی‌های بازار پارس خلیج است که خرید سوغاتی را در آن به صرفه می‌کند. این بازار برعکس سایر مراکز خرد مدرن کیش در شمالی غربی جزیره و نزدیک محل سکونت بومیان کیش واقع شده است.

بازار مریم آخرین بازار از مجموعه مراکز خرید کیش است؛ که قصد داریم به شما معرفی کنیم. این بازار یک ویژگی جذاب و متمایزکننده دارد. به این صورت که بازار در فضایی باز با دکوری چوبی برای غرفه‌ها طراحی شده است. طراحی و فضای آرام‌بخش این بازار مشتریان زیادی را به سمت آن سوق داده است. برای رفتن به بازار مریم کافی است سری به خیابان سنایی کیش بزنید.

مراکز خرید محلی در کیش

مراکز خرید محلی در کیش دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند. در واقع آنها برای ساکنین اصلی کیش ساخته شده‌اند؛ و به همین دلیل در آنجا می‌توانید قیمت‌های مناسب‌تری را تجربه کنید. علاوه بر مراکز خرید مواد غذایی که در هر محله واقع شده است؛ نام بردن از بازار عرب‌ها و بازار ماهی فروشان جزیره کیش واجب است.

بازار صفین یا بازار عرب‌ها، از بازارهای قدیمی جزیره است. مشتریان این بازار معمولا ساکنان جزیره، بخصوص بومیان آن هستند. تقریبا همه فروشندگان این بازار به زبان عربی صحبت می‌کنند؛ و به همین دلیل معمولا مسافران کمی به آن سر می زنند. البته ما توصیه می‌کنیم برای کسب تجربه هم که شده سری به این بازار بومی بزنید. در این بازار محصولات جالبی خواهید دید که البته به نسبت مراکز خرید مدرن کیش ارزان‌تر است.

در نهایت بازار ماهی فروشان کیش را فراموش نکنید. این بازار محلی خوب برای خرید ماهی تازه است. در این بازار می‌توانید انواع ماهیان صید شده در خلیج فارس را به صورت تازه و در محیطی بهداشتی و سالم خریداری کرده و همان‌جا آن را پاک کرده و خرد شده تحویل بگیرید.

امیدواریم از این مقاله وب‌ سایت فروهر سیر کیش لذت برده باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *