با فَروهرسیر بهترین شاد ترین زیباترین لحظه ها را داشته باشید

کوروش برند سنتر کیش

کوروش برند سنتر کیش یکی از بازارهای تازه تاسیس در جزیره کیش می باشد که در نزدیکی نوار ساحلی مرجان در کنار برجهای طلایی کیش در میدان پارس احداث و در سال 1396 افتتاح گردید .
این بازار اجناسی همچون باقی بازار ها از پوشاک مردانه و زنانه ، بچگانه ، لباس های ورزشی ، زیورآلات ، ساعت ، عینک و … را دارد با این تفاوت که تمامی غرفه هایش به برند های معروف دنیا همچون : Li-Ning، Zilan Mega زیلان ،Puma پوما ، Nikeنایک ، D’S ، Zara زارا ، Bershka ،Cash ، اسپریت ، اسکیچرز ، کوتون ، ریبوک ، بورژوآ ، سان گلدن ، ماسیمودوتی و … اختصاص دارد .
نزدیکترین بازار به این برند سنتر فقط بازار مرجان است . از رستوران ها و کافه های موجود در بازار کوروش مال می توان به چاپس گریل ، برگر مرزالتس ، کافه رستوران ترکی سایرم Sayrem ، غذای دریایی آبادان ، کافه ویونا ، کافه لاوازا ، کافه بلوط و … اشاره کرد . همچنین فودسنتر طلوع کیش نیز در نزدیکی این بازار واقع شده است .

ساعت کار کوروش مال کیش از ساعت 10:00 صبح الی 13:30 و در عصر از ساعت 17:30 الی 23:00 می باشد که در ایام تعطیل و شلوغـی جزیره به طور مثال در ایـام نوروز تمامی بازارها به صورت تمام وقت از ساعت 10 صبح الی 11 شب در خدمت مراجعین گرامی هستند .

هرمزگان ، جزیره کیش ، میدان مرجان