با فَروهرسیر بهترین شاد ترین زیباترین لحظه ها را داشته باشید

بازار پانیذ کیش

بازار پانیذ یکی از قدیمی ترین بازارهای کیش در زمینی به مساحت ۱۰٬۰۰۰ متر مربع، در دو طبقه در سال ۱۳۷۸ در شرق جزیره و در خیابان فردوسی کیش در بین بازارهای اصلی جزیره کیش بین دیگر مراکز تجاری محبوب جزیره کیش از جمله بازارهای پردیس ۱ و ۲، مرکز تجاری ، رویا مال و هایپرمارکت قراردارد .
از هتل های اطراف پانیذ می توان به هتل سارا ، شایگان ، آرامیس ، آرا ، پاسارگاد و آبادگران اشاره کرد . در بازار پانیذ بانک رفاه و همچنین ATM بانک سینا قرار دارد و همچنین پست بانک ، بانک پارسیان ، بانک سینا ، بانک آینده در نزدیکی این بازار واقع شده است .

اگر بعد از بازار گردی قصد دارید تا به نزدیکترین رستوران به این بازار بروید دست شما برای انتخاب رستوران کاملا باز است چون رستوران هایمختلفی در اطراف این بازار قرار دارند . اسامی رستوران ها از این قرار است : آداک فست فود ، فست فود شاورما ، کافه تراس ، کافه و رستوران وینه ، فست فود هالوپینو ، رستوران دریا سالار ، رستوران تک بناب ، رستوران عمو اکبر ، رستوران کورش ، رستوران دریا سالار و رستوران سام استار .

ساعت کار بازار ها از ساعت 9:30 صبح الی 13:30 و در عصر از ساعت 17:30 الی 23:00 می باشد که در ایام تعطیل و شلوغـی جزیره به طور مثال در ایـام نوروز تمامی بازارها به صورت تمام وقت از ساعت 10 صبح الی 11 شب در خدمت مراجعین گرامی هستند .

هرمزگان ، جزیره کیش ، خیابان فردوسی