با فَروهرسیر بهترین شاد ترین زیباترین لحظه ها را داشته باشید

بازار مروارید کیش

این مرکز خرید یک طبقه دارد که دارای ۱۲ درب ورودی و خروجی و ۸ بازارچه است که هر بازارچه به نام‌های ایرانی اختصاص دارند : آپادانا ، پرسپولیس ، پاسارگاد ، پارس ، تیسفون ، آریا ، ایران و بیستون . معماری بازار مروارید نیز الهام گرفته از معماری بناهای باستانی و هخامنشیان است.
در بازار مروارید تمام وسایل مورد نیاز خود را می‌توانید تهیه کنید. در این بازار زیبا یک رستوران ، یک کافی‌شاپ و یک کافی‌نت نیز وجود دارد . همچنین در ضلع پشتی بازار ، ایوان مروارید قرار گرفته که رستوران های مختلفی از فست فود ( فست فود سلامت چی چیز ، خانه برگر ، بومرنگ ، بهروز ، خانه سوخاری ، گریل لند ، … ) تا رستوران های ایرانی و فرنگی ( رستوران سنتی آذر بناب ، رستوران مجلل ، رستوران ملل ، رستوران جوجه اناری ، رستوران پاریس ، رستوران خوشمزه ، رستوران مشاهیر و …) و کافه هنرمند می باشد.
هتل احتشام ، هتل ایران ، سورینت مریم ، هتل تماشا ، هتل آریان نزدیکترین هتل محلهای اقامت به بازار بزرگ مروارید هستند . پارک شهر کیش نیز در مجاورت این بازار است که در آن آبنما موزیکالهای زیبا ، وسایل ورزشی و شهر بازی هایلند قرار دارد .
بانک موسسه اعتباری توسعه ، بانک قوامین ، بانک مهر اقتصاد ، موسسه اعتباری کوثر و بانک سپه در اطراف بازار مروارید هستند .

همچنین بازار خدماتی – اداری شارستان در مجاورت ایوان مروارید در ضلع پشتی بازار مروارید واقع شده است .

ساعت کار بازار بزرگ مروارید از ساعت 9:30 صبح الی 13:30 و در عصر از ساعت 17:30 الی 23:00 می باشد که در ایام تعطیل و شلوغـی جـزیره به طـور مثال در ایـام نوروز تمامی بازارها به صورت تمام وقت از ساعت 10 صبح الی 11 شب در خدمت مراجعین گرامی هستند .

جزیره کیش ، میدان امیر کبیر، بلوار مروارید