با فَروهرسیر بهترین شاد ترین زیباترین لحظه ها را داشته باشید

بازار رویا مال کیش

مجتمع تجاری رویا مال در جزیره کیش با حضور مسعود سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری کشور ، اکبر ترکان مشاور رئیس جمهوری و رئیس شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و علی اصغر مونسان مدیرعامل منطقه آزاد کیش در این جزیره افتتاح شد.
مجتمع رویا مال کیش در زمینی به وسعت ۶۴۹۵ مترمربع و زیربنای ۲۴۲۰۰ مترمربع در قالب دو طبقه تجاری با ۷۶ واحد به زیربنای مفید ۸۴۲۰ مترمربع و دوطبقه اداری با ۵۴ واحد به زیربنای مفید ۶۲۸۰ مترمربع و یک رستوران در پشت بام آن در جزیره زیبای کیش ایجاد شده است. طراحی و معماری زیبا و کیفیت بالای اجراء از مشخصه های اصلی این مجتمع می باشد.
مغازه های این مجتمع تماماً برندهای معروف ایرانی و خارجی هستند . از پوشاک تا لوازم آرایشی و بهداشتی ، می توانید از برند های معتبر دنیا در این مجتمع خرید کنید .

از جمله برندهایی که میتوان در اینجا اشاره کرد :
کیف و کفش : دلسی ، مایکل کورس ، سامسونایت ، احسان ، چرم پانتی …
لوازم خانگی : تفال ، هاردستون ، اریا فارمک ، سی ساید …
آرایشی و بهداشتی : لورال ، لایف ، مک ، گریماس ، خانه عطر …
پوشاک و لوازم ورزشی : ادونچر ، ریبوک ، لینینگ ، تامی ، ماراتون ، بنتون ، بوسینی ، اسپریت ، مندا ، نازنین ، احسان کمبریج ، … 
بازار های اطراف مجتمع تجاری و اداری رویا مال بازار پردیس 1 و 2 ، مرکز تجاری کیش ، پانیذ و هایپرمارکت کیش و هتلهای در نزدیکی آن می توان به هتلهای پارمیس ، آرامیس ، پانیذ ، آرا ، سارا و کوروش اشاره کرد .
همچنین برای اطلاع شما عزیزان از رستوران های نزدیک این مرکز خرید ، رستوران شب های کیش ، به وقت سیب زمینی ، هشتگ ،میل تو ، هزار و یک شب و  کافه ویونا را می توان معرفی کرد .

ساعت کار بازار رویا مال کیش از ساعت 9:30 صبح الی 13:30 و در عصر از ساعت 17:30 الی 23:00 می باشد که در ایام تعطیل و شلوغـی جزیره به طور مثال در ایـام نوروز تمامی بازارها به صورت تمام وقت از ساعت 10 صبح الی 11 شب در خدمت مراجعین گرامی هستند .

هرمزگان ، جزیره کیش ، جنب هتل پارمیس